Chatbox (all posts)

bullet carmencita on Sunday 21 June 2009 - 22:55:08
multumiri dnei inv Dragomir si elevilor dansei pentru emotionantul spectacol oferit in ziua de 14 iunie l...FELICITARI si MULT SUCCES!!!!!
bullet Oana Pavel on Saturday 30 May 2009 - 22:19:19
rezultatele au aparut si sunt foarte bune!
bullet admin on Friday 15 May 2009 - 22:37:57
Rzultatele de la testarea nationala au aparut?
bullet admin on Friday 08 May 2009 - 22:06:12
test
bullet ionut on Friday 24 April 2009 - 21:05:50
sii Hristos a Inviat
bullet ionut on Friday 24 April 2009 - 21:05:22
bafta la teze fratilor!
bullet ionut on Friday 24 April 2009 - 21:00:43
sall la toooti!!
bullet admin on Monday 20 April 2009 - 17:43:24
HRISTOS A INVIAT!
bullet 03 TPT on Sunday 19 April 2009 - 01:42:26
Un inger bland din cer coboara,
Se roaga-n taina,apoi zboara
De-acolo sus el ne trimite:
Un zambet bland, o raza calda
Si trei cuvinte:
Hristos a inviat !
bullet Corleone on Wednesday 15 April 2009 - 08:17:52
neatza all
bullet admin on Tuesday 14 April 2009 - 20:44:29
test!
!ill
bullet Corleone on Saturday 11 April 2009 - 10:10:36
re all
bullet andreiutza on Monday 30 March 2009 - 18:24:36
salutare tuturor!:*:*:*
bullet andreiutza on Monday 23 March 2009 - 16:16:34
tu?:D
bullet andreiutza on Monday 23 March 2009 - 16:16:14
bine, florinel
bullet florinel mumosu on Monday 23 March 2009 - 15:17:48
cf andreiutza?!lol!lol!lol!lol
bullet florinel mumosu on Monday 23 March 2009 - 15:17:05
cf andreiutza?
bullet Corleone on Tuesday 17 March 2009 - 20:31:09
sall all

bullet andreiutza on Wednesday 04 March 2009 - 21:32:49
da multum:D!heart:D8)im muult
bullet adinabejgu on Tuesday 03 March 2009 - 18:03:08
Multumim!heart
bullet Ciocan on Tuesday 03 March 2009 - 16:54:39
felicitari adina si andreea pentru olimpiada
bullet Anonymous on Tuesday 03 March 2009 - 15:28:23
jiljk
bullet andreiutza on Friday 27 February 2009 - 22:30:45
multumim...placerea a fost a mea
bullet Oana Pavel on Friday 27 February 2009 - 19:14:36
Felicitari Adinei si Andreei pentru contributia foarte mare adusa site-ului!
bullet Anonymous on Thursday 26 February 2009 - 22:39:04
nu te-ai culcat,admin?
bullet admin on Thursday 26 February 2009 - 22:10:16
Am dezactivat redarea automata a playerului , cine doreste sa asculte apasa pe melodia dorita
bullet Oana Pavel on Thursday 26 February 2009 - 18:33:14
ii felicit pe toti ceii care au ajutat la imbunatatirea site-ului!
bullet Oana Pavel on Thursday 19 February 2009 - 18:17:17
care sunt elevii care au participat la olimpiada de matematica?daca stie cineva sa ma anunte si pe mine!
bullet Oana Pavel on Thursday 19 February 2009 - 18:15:33
ce-ar fi sa organizam un concurs? va astept cu propuneri!
bullet Oana Pavel on Thursday 19 February 2009 - 18:14:05
dragi elevi, se pare ca cei de la scoala Tataru ne cam iau in balon!ce-ar fi sa le demonstram ca suntem mai activi decat ei???!!!!!
Go to page  [1] 2



Acest site is powered by COMUNA DUDESTI @2006 - 2021